Adrasan Çiçek Pansiyon | Adrasan Denize Yürüme Mesafesinde Çiçek Gibi Pansiyon

Doğa Sporları

Adrasan’da tatil yapıyorsanız tatili sadece sadece deniz kum güneşten ibaret olmadığını görürsünüz. İsteyen kumsalda gününü geçirirken isteyenler için bir çok farklı aktivite seçeneği mevcuttur.

Kuzdere Kanyon’u…

Kuzdere Kanyonu henüz çok meşhur olmamış ve bu haliyle oldukça ilgi çeken bir kanyondur. Adrasan’dan yaklaşık 1 saatlik bir yol sonrası tur rehberi eşliğinde buz gibi bir suyun içerisinden kanyon boyunca 4 saatlik bir yürüyüş söz konusu. Yine tur boyunca sizlere karpuz, atıştırmalık ikramlarda bulunuluyor. Öğlen yemeğinde ise Uludere’de balık keyfi yapıyorsunuz.

Çok keyifli ve biraz zorlayıcı olan kanyon gezisi için eğer vaktiniz ve gücünüz varsa turlardan bağımsız gitmeniz, keşif ve heyecan açısından daha makul olacaktır.

Kaya Tırmanışları

Olympos kaya tırmanışı meraklıları için buluşma noktasıdır. Birçok farklı parkura sahip olması, kolaydan zora doğru bir çok farklı alternatifi olması ve yine bir çok farklı kaya çeşidini bünyesinde barındırması Olimpos’un kaya tırmanışı ile ilgilenenlerin tercih sebepleri arasındadır. Olympos’ta yürürken başınızı kaldırdığınızda kayalarda tırmanan insanlar ve yine kayaların üzerinde yaban keçileri görmeniz olasıdır. Yani Olympos baştan sona özel bir yerdir vesselam.

 

Rafting

Sağlık sorunu yaşamıyorsanız ve yüzme biliyorsanız , ha ayrıca adrenalin seviyorsanız, rafting  muhakkak denenmesi gereken deneyimlerden birisidir. Olympos’tan günübirlik Köprülü Kanyon rafting turları ile bu heyecanı yaşamanız mümkün.

 

 

 

 

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur