Adrasan Çiçek Pansiyon | Adrasan Denize Yürüme Mesafesinde Çiçek Gibi Pansiyon

Olympos Blog

Adrasan’ın Sımsıcak Pansiyonu Çiçek Pansiyon

Adrasan pansiyon konusunda zengin bir tatil yöresi. Bölge itibariyle 5 yıldızlı tatil köylerinin, otellerin bulunmadığı, daha çok butik tarzda çalışan pansiyonların bulunduğu bir bölge. Bizim insanımızın genel olarak sevdiği türden işletmeler. Genelleme yapılacak olursa bir çoğu aile işletmesi olan pansiyonlar. Çiçek Pansiyon’da tam böyle bir pansiyon. Aile bireyleri tarafından işletmesi yapılan Çiçek Pansiyon’da bu yüzden temizlik, hijyen gibi konular tamamen kusursuz ve buna ek olarak yemekler leziz.

Ayrıca yemeklerin leziz olmasının bir sebebi de mutfakta kullanılan çoğu yiyeceğin bizzat Adrasan’da Çiçek ailesi tarafından üretiliyor olması. Tüm sebzeler, meyveler kendi bahçelerinin mahsulü. Hal böyle olunca yemekler ve kahvaltılar ekstra leziz oluyor. Kahvaltılar Çiçek Pansiyon’da açık büfe servis ediliyor, akşam yemekleri ise alakart. Siz seçiyorsunuz, mutfakta hazırlanıp size sunuluyor. Alakart sistem çalışabilen Adrasan’da çok az sayıda işletme olduğunu da belirtelim.

Denize yürüyerek 5 dakikalık bir mesafede bulunan Çiçek Pansiyon bu anlamda Adrasan denize sıfır pansiyonlar dan olmasa sizi yormayacak bir uzaklıktadır.

Adrasan pansiyon arayışınızda bu yazdıklarımız az çok sizlerin zihninde fikir oluşması için ip uçları verecektir.  Çiçek Pansiyon ile ilgili fotoğraf galerilerine bakabilir, pansiyonumuz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz ve elbette aklınıza gelen tüm soruları 7/24   0 532 777 32 46 nolu telefonu arayarak sorabilirsiniz..

 

Have your say

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz:

 

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur