Adrasan Çiçek Pansiyon | Adrasan Denize Yürüme Mesafesinde Çiçek Gibi Pansiyon

Olympos Blog

Tatil Planınızı Riske Etmeyin

Yıl boyunca çalışıp kısıtlı bir zaman dilimine tüm yılın yorgunluğunu, stresini atmak istiyorsunuz ve tatil denen zaman dilimi sizin için belki de en önemli zaman dilimlerinden birisi. Bu yüzden tatile gidilecek yer seçilirken özenli olunur ve detaycı olmayan kişiler bile titiz davranır.

Adrasan sizleri mutlu edecek bir tatil bölgesi ve Adrasan Çiçek Pansiyon risk almak istemeyenler için uygun seçim olacak bir işletme. Elbette bazı konularda sizi uyarmamız gerekli. Mesela 5 yıldızlı tatiller ilginizi çekiyorsa sizi mutlu edemeyebiliriz. Tatil anlayışınız üst düzey lükse dayanıyorsa yine Adrasan size göre değil. Bunun yanında eğer doğayı seviyorsanız , yeşil ve mavi renklerde bir tatil hayal ediyorsanız evet işte Adrasan bu konuda Akdeniz’in en özel koylarından birisidir ve bu renklerin envai çeşidini size sunar.

Adrasan Çiçek Pansiyon uzun yıllara dayanan geçmişi referans olarak sizlere sunulabilecek türdendir. Turizm sektöründe işini düzgün yapamayan işletmeler çok uzun süre dayanamaz. Çünkü hizmet sektörünün en önemli dayanağı referans sistemine dayanır. Yani alınan hizmetten memnun kalanların işletmeyi başkalarına övmesi, bahsetmesi ve önermesi ile mümkündür. Bu anlamda Adrasan Çiçek Pansiyon her daim sizlerin takdirini kazanmış olmakla gurur duyar. Misafirlerimizle müşteri ilişkisinden ziyade zaman içinde oluşan dostluklar kurmuş olmak bizi ziyadesiyle memnun etmektedir.

Çiçek Pansiyon’un en önemli özelliklerinden birisi sizlere sunulan kahvaltı ve akşam yemeklerinin hemen hemen tüm malzemesinin bizzat işletme sahibine ait bahçe ve seralarda yetişiyor olmasıdır. Domatesinden patlıcanına, salatasından yeşilliğine mutfakta kullanılan çoğu malzeme bizzat kendi toprağımızın mahsulüdür ve ev yemekleri tarzında sunduğumuz yemeklerin tadı uzun süre damağınızda kalacaktır.

Sizlerinde dostluğuna talibiz. Eğer doğa içinde, huzurlu, stres ve gürültüden uzak bir tatil diliyorsanız Adrasan Çiçek Pansiyon tüm bunların karşılığıdır. Sizleri ağırlamak ve tatilinizin sonunda mutlu bir şekilde uğurlamak istiyoruz, bizi arayın yaz tatilinizi riske etmeyin..

1 comment

Have your say

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz:

 

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur