Adrasan Çiçek Pansiyon | Adrasan Denize Yürüme Mesafesinde Çiçek Gibi Pansiyon

Olympos Blog

Denize Yürüyerek Gidilen Pansiyon ; Çiçek Pansiyon

Adrasan deniz sevenleri tatil için ön plana koydukları, koymaları gereken bir tatil beldesi. Tertemiz denizi ve uzun kumsalı ile Adrasan deniz konusunda bir cennet. Artı sadece Adrasan Koyu değil , Adrasan’ın tüm koyları birbirinden harika, turkuaz ve mavinin değişik renklerinde Türkiye’nin en temiz denizleri , koyları. Adrasan Çiçek Pansiyon denize yürüyerek 5 dakikalık bir mesafede, ağaçlar arasında sakin sessiz huzur dolu bir işletme. Sabah açık büfe kahvaltınızı yaptıktan ve kahvenizi içtikten sonra havlunu alıp 5 dakika sonra kendinizi Adrasan’ın masmavi denizine bırakabilirsiniz. Adrasan plajı tamamen halka açık olmakla birlikte şezlong isterseniz belediye görevlileri size 5 TL karşılığında şezlong ve şemsiye temin ediyorlar.

Adrasan kumsalının uzun olması sebebiyle kalabalık günlerde bile oldukça  sakin bir görüntü verir. Yani öyle dip dibe, sıkış sıkış denize girmezsiniz, sakin ve gürültüden uzak bir ortamda ister güneşlenin, ister kitabınızı okuyun. Tüm bu özellikleri ile Adrasan sükunet arayanların birinci olarak tercih etmeleri gereken bir yöre. Bozulmamış doğası, gündüzleri sıcak olsa bile akşamları efil efil esen serin havası ile sizi bunaltmayan bir yer. Çiçek Pansiyon akşamları veya gündüz denize gitmeyen misafirleri için ağaçlar altında kamelyalar koydu ki serin sakin bir ortamda kafanızı dinleyin, şehrin stres ve gürültüsünden beyninizi, zihninizi arındırın ve ruhunuz dinlensin. Yine hamaklarda uzanıp kulaklıklarınızı takın, kitabınızı okuyun veya hoş uykulara dalın, hepsi size özel..

Pansiyonumuzun ortak alanını alttaki fotoğraftan 360 derece gezebilirsiniz..

 

 

Bu da aynı ortamın gece görüntüsü. Loş, sessiz tam dinlenmelik. Tabi sessiz oluşu fotoğraftan belli olmuyor ama öyle yani :)

 

 

 

1 comment

Have your say

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz:

 

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur