Adrasan Çiçek Pansiyon | Adrasan Denize Yürüme Mesafesinde Çiçek Gibi Pansiyon

Olympos Blog

Eylülde Gel..

Adrasan doğasının ve ikliminin güzelliği ile yılın her ayı mükemmel bir yer ama bize soracak olursanız en güzel ay kesinlikle eylül ayı. Yazın tatil yapmaya gelin elbette ama eğer imkanınız varsa tatilinizi eylüle bırakmanız ve  Adrasan’a eylülde gelmeniz için çok sebep var, biraz bu sebeplerden bahsedelim.

Adrasan pansiyon fiyatları açısından eylül ayı yaz aylarına göre daha uygundur. Yani yaz aylarında yapacağınız tatil parasına eylül ayında daha uzun ve daha az harcayarak bir tatil yapabilirsiniz.

Adrasan diğer tatil yöreleri gibi eylülde daha tenhadır. Çok faza kalabalık olmamakla birlikte ortam canlıdır. Eğer kalabalığı sevmiyorsanız eylül sizin ayınız olabilir. Uzun Adrasan sahilinde az sayıda insan denize girer ve deniz ve kumsal size aitmiş gibi olur.

Eylülde hava yine sıcak ve keyiflidir ama yaz ayları boğucu bir sıcak olmaz. Kumsalda güneşlenebilir içinizi ısıtan güneşe kendinizi bırakabilirsiniz. Akşamları ise hava serin ve bunaltmayan tatlı bir kıvamda olur. Yani insan istese bu kadar ayarında bir mevsim olmazdı, o açıdan eylül ayında tatil yapmak en güzelidir.

Özellikle aktiviteler açısından da eylül ayı Adrasan için çok uygundur. Trekking sevenler yaz sıcağından ziyade eylülde yürüyüşe çıkmayı tercih ederler. Likya Yolu güzergahını yürümek isteyenler bu aylarda tempolarını arttırırlar.

Eylülde deniz suyu en sıcak haline kavuşur, deniz sevenler için suyun harika olduğu zamanlardır.

Eylülde bizleri ziyaret misafirlerimiz kendi bahçemizden nar koparıp yiyebilirler, ki sırf bunun için bile gelinir, bizden söylemesi :)

Özetle Adrasan’a eylülde gelmek için çok fazla sebebiniz var, Çiçek Pansiyon’a bekleriz..

Have your say

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz:

 

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur