Adrasan Çiçek Pansiyon | Adrasan Denize Yürüme Mesafesinde Çiçek Gibi Pansiyon

Olympos Blog

Nasıl Bir Tatil Hayal Ediyorsunuz ?

Hayalinizdeki tatili bilmemiz mümkün değil ama tahminler yürütebiliriz. Mesela çoğu insan masmavi denizleri ve kumsalları hayal eder. Kitabını alıp güneşlenmek, arada denize girmek dinlenmek ister. Adrasan bu hayallerin tam olarak karşılığı olan bir beldedir. Henüz kirlenmemiş denizi, uzun ve geniş kumsalı.. Adrasan kumsalının uzun olması sayesinde ne kadar kalabalık olursa olsun sıkışık bir ortam olmaz ve rahat bir ortamda güneşlenebilirsiniz. Tatil hayalinizde bol bol denize girmek varsa Adrasan tam size göre bir yer. Adrasan merkezin dışında günübirlik tekne turları ile birçok koyu görebilir ve gün boyu mavinin tonlarında berrak denizlerde tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Tatilimde huzur isterim, sessiz kafa dinleyecek bir yer isterim derseniz yine Adrasan sizin için adeta bir cennet olacaktır. Gürültüden, ,stresten uzak, yemyeşil doğası ile Adrasan kafa yorgunluğuna birebir bir yerdir. Bu anlamda Adrasan Çiçek Pansiyon’da konaklamakta size çok iyi gelecektir. Sakin ve sıcak ortamı ile şehrin hengamesinden uzak bir köşede dinlenebilir, tatilde yıl boyunca kaybettiğiniz enerjiyi yeniden bulabilirsiniz. Sıcak ve sakin ortamı ile Çiçek Pansiyon dinlenmek için ideal bir işletmedir. Gün içinde ve akşamları kamelyalarda yayılıp serin Adrasan akşamlarında sohbet edebilir, kitap okuyabilir veya sükunet içinde geceyi dinleyebilirsiniz.

Adrasan sadece huzurlu sakin bir tatil arayanlar için değil, aynı zamanda heyecan arayanlar içinde farklı alternatiflere sahiptir. Role ismi verilen yaklaşık bin metre yükseklikteki dağdan uçarak Adrasan’ı gökyüzünden izlemek ister miydiniz ? Yamaç paraşütü heyecan arayanlar için önerdiğimiz bir aktivite. Adrasan üzerinde 15 – 20 dakika süren bir uçuş ile adrenaline boğulabilirsiniz. Akdeniz bölgesinde manzara açısından en iyi atlayış noktalardan birisi olarak Adrasan gösterilmektedir.

Yürümeyi seviyorsanız Adrasan size bir çok farklı alternatif rota sunabilen bir yerdir. Likya Yolu’nun en harika güzergahları Adrasan’dan geçer.  Olimpos- Adrasan ve Adrasan Gelidonya Feneri istikametleri yürümeyi seven misafirlerimiz için şiddetle önerdiğimiz güzergahlardır. Olimpos’a giden rotada Musa Dağı üzerinden antik kalıntıları inceleyerek ve harika bir manzara eşliğinde yürüyüşünüzü Olimpos’ta tamamlayabilir, oradan minibüsle tekrar Adrasan’a dönebilirsiniz. Karaöz tarafına yürümek isterseniz de sizi hayatınızın en harika ve özel manzaralarının karşılayacağını garanti ettiğimiiz Gelidonya Feneri’ni görme şansına sahip olursunuz. Gelidonya Feneri keşfetmeyi sevenlerin mutlaka görmesi gereken bir güzellik.

Yani Adrasan tatil hayalleriniz ne olursa olsun o hayalleri karşılayacak bir cennetir. Adrasan Çiçek Pansiyon olarak sizleri ağırlamak, misafir etmek isteriz…

Have your say

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz:

 

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur